2 Nisan 2020 Perşembe

Ofisinizi eve taşıyın

Ofisinizi eve taşıyın

Hem salonunuzla bütünleşen hem de sizi yansıtan bir home ofis oluşturmanız mümkün. Bir çalışma masası, sandalye, belki küçük ofisinizi oluşturacağınız bölüm için ekstra bir aydınlatma ya da masa dekorları kolayca evdeki ofisinizi açabilirsiniz.

Evde kendinize bir çalışma köşesi oluşturmak için tarzınızdan taviz vermenize gerek yok. Hem salonunuzla bütünleşen hem de sizi yansıtan bir home ofis oluşturmanız mümkün. Bir çalışma masası, sandalye, belki küçük ofisinizi oluşturacağınız bölüm için ekstra bir aydınlatma ya da masa dekorları kolayca evdeki ofisinizi açabilirsiniz. Ancak ofis dekorasyonu için tercih ettiğiniz mobilya ve aksesuarlar bu alana asıl kimliğini kazandıracaktır.

Home ofisinizi oluşturmaya başlamadan önce bu alanın etrafında yer alacak eşyaları çok iyi analiz etmeniz gerekir. Endüstriyel tarzda metal aksesuarların yer aldığı bir salonda country stilde bir ofis bölümü dekore etmeye çalışmak pek mantıklı olmayacaktır. Bu yüzden nerede, nasıl bir home ofis açacağınıza karar vermeniz gerekir.

Country, modern, retro ya da loft tarzda bir home ofis tasarlamak için seçimlerinizi de bu yönde yapmalısınız. Ama her şeyden önemlisi bu alanı evde rahat bir çalışma ortamı oluşturmak için yaptığınızı unutmamalısınız. Home ofisiniz sizin kendinizi çok rahat ve keyifli hissedeceğiniz bir alan olmalı. Eğer bu konuda home ofis dekorasyonu konusunda fikre ihtiyacınız varsa farklı tarzlardaki kombinlere göz atabilirsiniz.

Yeni Asır

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: